Program 2021

Precis som förra året kommer Sarah & David Åström att vara våra koordinatorer även i år, vilket vi är jätteglada för! Våra samlingar kommer också likt förra året att anordnas utomhus på elcaområdet.

Morgonmöte kl.10.00
Kvällsmöte kl. 19.00
Alla våra samlingar kommer att webbsändas live på facebook

V.27
Lördag
Kvällsmöte:
Sarah & David Åström

Söndag
Kvällsmöte
: Lotta Bornö, Sarah & David Åström

_____

V.28
Måndag
Morgonmöte: 
Sarah & David Åström
Kvällsmöte: 
Torbjörn Petersson, Karin och Niclas Eriksson och Staffan Petersson, Sarah & David Åström

Tisdag
Morgonmöte: 
Lotta Bornö, Sarah & David Åström
Kvällsmöte:
 Torbjörn Petersson, Karin och Niclas Eriksson och Staffan Petersson, Sarah & David Åström

Onsdag
Morgonmöte: 
Stig Jirenius, Sarah & David Åström
Kvällsmöte:
 Annika & Stig Jirenius, Lotta Bornö, Sarah & David Åström

Torsdag
Morgonmöte: 
Stig Jirenius, Sarah & David Åström
Kvällsmöte:
 Annika & Stig Jirenius, Sarah & David Åström

Fredag
Morgonmöte:
Stig Jirenius
Kvällsmöte:
 Dan Ådahl, Sarah & David Åström

Lördag
Kvällsmöte:
 Dan Ådahl, Sarah & David Åström

Söndag 
Kvällsmöte:
 Göran Isaksson, Sarah & David Åström

_____

V.29
Måndag
Morgonmöte: 
Sarah & David Åström
Kvällsmöte: 
Göran Isaksson, Sarah & David Åström
Ungdomshäng med teamet 21.30

Tisdag
Morgonmöte: 
Teamarna
Kvällsmöte:
 Emilia Lindberg (INSTÄLLT PGA SJUKDOM, Sarah & David Åström, Carina & Stephan Berg ersätter)
Ungdomshäng med teamet 21.30

Onsdag
Morgonmöte: 
Krister Andersson, Sarah & David Åström
Barnmöte kl.17.00: Teamarna
Kvällsmöte:
Krister Andersson
Ungdomshäng med teamet 21.30

Torsdag
Morgonmöte: 
Krister Andersson, Sarah & David Åström
Kvällsmöte:
 Krister Andersson, Mikael Järlestrand, Sarah & David Åström
Ungdomshäng med teamet 21.30

Fredag
Morgonmöte:
Mikael Järlestrand, Sarah & David Åström
Barnmöte kl 17.00: Teamarna
Kvällsmöte: Mikael Järlestrand, Sarah & David Åström
Ungdomshäng med teamet 21.30

Lördag
Kvällsmöte: Stephan & Carina Berg, Sarah & David Åström
Ungdomshäng med teamet 21.30

Söndag
Kvällsmöte: Stephan & Carina Berg, Sarah & David Åström

_____

V.30
Måndag
Morgonmöte: 
Sarah & David Åström
Kvällsmöte:
Mikael Järlestrand, Andreas Ardenfors, Sarah & David Åström

Tisdag
Morgonmöte: 
Peppe Eriksson, Sarah & David Åström
Kvällsmöte: 
Nina Eriksson, Sarah & David Åström

Onsdag
Morgonmöte:
Alf B Svensson, Sarah & David Åström
Kvällsmöte:
Mats Hedenby & Mikael Järlestrand, Sarah & David Åström

Torsdag
Morgonmöte: 
Alf B Svensson, Sarah & David Åström
Kvällsmöte:
Nina Eriksson, Sarah & David Åström

Fredag
Morgonmöte: 
Alf B Svensson, Sarah & David Åström
Kvällsmöte: 
Peppe Eriksson, Mikael Järlestrand, Sarah & David Åström

Lördag – finalkväll
Kvällsmöte: Sarah & David Åström